Streetview Amandelgaarde 97 Hendrik-Ido-Ambacht

Amandelgaarde 97, 3344 RB Hendrik-Ido-Ambacht

136 m² Bouwjaar 2003 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Amandelgaarde 97 is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 184 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
184 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Amandelgaarde 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amandelgaarde 97

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

7670 Inwoners
2805 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2864 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Volgerlanden-West
72% Koopwoningen
7.018 Inwoners per km²

Locatie van Amandelgaarde 97

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Amandelgaarde 97

Wat is de geschatte woningwaarde van Amandelgaarde 97?

De prijsindicatie voor Amandelgaarde 97 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Volgerlanden-West is €461.000. Dat komt neer op circa €3.390 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amandelgaarde 97 zich tot de wijk Volgerlanden-West?

Amandelgaarde 97 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Volgerlanden-West. De buurt telt 2.864 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amandelgaarde 97?

Amandelgaarde 97 is een woonhuis in Volgerlanden-West, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Amandelgaarde 97 vergeleken met de buurt?

Amandelgaarde 97 heeft 136 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 184 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Volgerlanden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amandelgaarde 97 en wat betekent dat?

Amandelgaarde 97 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-05-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amandelgaarde 97?

Amandelgaarde 97 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Volgerlanden-West?

De wijk Volgerlanden-West in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Volgerlanden-West?

Vanuit Amandelgaarde 97 in Volgerlanden-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.