Eengezinswoning, hoekwoning Zalm 11 Hendrik-Ido-Ambacht

Zalm 11, 3344 HD Hendrik-Ido-Ambacht

128 m² Bouwjaar 2007 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Zalm 11 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 260 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
260 m²
Inhoud
459 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zalm 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zalm 11

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

4670 Inwoners
1610 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1656 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Volgerlanden-Oost
74% Koopwoningen
4.176 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zalm 11

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Zalm 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Zalm 11?

De prijsindicatie voor Zalm 11 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Volgerlanden-Oost is €503.000. Dat komt neer op circa €3.930 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zalm 11 zich tot de wijk Volgerlanden-Oost?

Zalm 11 is een eengezinswoning, hoekwoning van 128 m² in de wijk Volgerlanden-Oost. De buurt telt 1.656 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.176 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zalm 11?

Zalm 11 is een eengezinswoning, hoekwoning in Volgerlanden-Oost, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zalm 11 vergeleken met de buurt?

Zalm 11 heeft 128 m² woonoppervlakte en 459 m³ inhoud. Het perceel is 260 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Volgerlanden-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zalm 11 en wat betekent dat?

Zalm 11 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Zalm 11?

Zalm 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Volgerlanden-Oost?

De wijk Volgerlanden-Oost in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Volgerlanden-Oost?

Vanuit Zalm 11 in Volgerlanden-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.8 km.