Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 515 m²
Koog 30 is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 515 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koog 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
6.2 kmDe prijsindicatie voor Koog 30 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Volgerlanden-West is €461.000. Dat komt neer op circa €2.575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoog 30 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Volgerlanden-West. De buurt telt 2.864 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.018 inwoners per km².
Koog 30 is een woonhuis in Volgerlanden-West, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Koog 30 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 515 m². In Volgerlanden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Volgerlanden-West in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Koog 30 in Volgerlanden-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koog 30: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Volgerlanden-West: restaurant (0.8 km), cafe (1.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €510.000 tot €610.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Volgerlanden-West is €461.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.