Eengezinswoning, tussenwoning Laagveen 25 Hendrik-Ido-Ambacht

Laagveen 25, 3344 EN Hendrik-Ido-Ambacht

112 m² Bouwjaar 2011 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Laagveen 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 136 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
406 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Laagveen 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laagveen 25

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (52.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

7670 Inwoners
2805 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2864 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Volgerlanden-West
72% Koopwoningen
7.018 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laagveen 25

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Laagveen 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Laagveen 25?

De prijsindicatie voor Laagveen 25 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Volgerlanden-West is €461.000. Dat komt neer op circa €4.116 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laagveen 25 zich tot de wijk Volgerlanden-West?

Laagveen 25 is een eengezinswoning, tussenwoning van 112 m² in de wijk Volgerlanden-West. De buurt telt 2.864 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laagveen 25?

Laagveen 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Volgerlanden-West, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laagveen 25 vergeleken met de buurt?

Laagveen 25 heeft 112 m² woonoppervlakte en 406 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Volgerlanden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laagveen 25 en wat betekent dat?

Laagveen 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-07-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laagveen 25?

Laagveen 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in Volgerlanden-West?

De wijk Volgerlanden-West in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Volgerlanden-West?

Vanuit Laagveen 25 in Volgerlanden-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.