Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Inhoud
- 555 m³
- Kamers
- 7
Reigersbek 14 is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 230 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Reigersbek 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
6.2 kmDe prijsindicatie voor Reigersbek 14 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Volgerlanden-West is €461.000. Dat komt neer op circa €2.899 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenReigersbek 14 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Volgerlanden-West. De buurt telt 2.864 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.018 inwoners per km².
Reigersbek 14 is een woonhuis in Volgerlanden-West, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Reigersbek 14 heeft 159 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Volgerlanden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Reigersbek 14 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Reigersbek 14 heeft 7 kamers.
De wijk Volgerlanden-West in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Reigersbek 14 in Volgerlanden-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Reigersbek 14: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.4 km.