Hoekwoning Jan van Goijenlaan 17 Hendrik-Ido-Ambacht

Jan van Goijenlaan 17, 3343 RD Hendrik-Ido-Ambacht

119 m² Bouwjaar 1989 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Jan van Goijenlaan 17 is een hoekwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 148 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
441 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jan van Goijenlaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Goijenlaan 17

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

2650 Inwoners
1155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1159 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Krommeweg-Noord
62% Koopwoningen
7.884 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van Goijenlaan 17

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Jan van Goijenlaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Goijenlaan 17?

De prijsindicatie voor Jan van Goijenlaan 17 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Krommeweg-Noord is €337.000. Dat komt neer op circa €2.832 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Goijenlaan 17 zich tot de wijk Krommeweg-Noord?

Jan van Goijenlaan 17 is een hoekwoning van 119 m² in de wijk Krommeweg-Noord. De buurt telt 1.159 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.884 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Goijenlaan 17?

Jan van Goijenlaan 17 is een hoekwoning in Krommeweg-Noord, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan van Goijenlaan 17 vergeleken met de buurt?

Jan van Goijenlaan 17 heeft 119 m² woonoppervlakte en 441 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Krommeweg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Goijenlaan 17 en wat betekent dat?

Jan van Goijenlaan 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-01-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Goijenlaan 17?

Jan van Goijenlaan 17 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Krommeweg-Noord?

De wijk Krommeweg-Noord in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krommeweg-Noord?