Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) De Liesewey 45 Hendrik-Ido-Ambacht

De Liesewey 45, 3343 PD Hendrik-Ido-Ambacht

143 m² Bouwjaar 1983 4 kamers 3 slaapkamers Label C

De Liesewey 45 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 412 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
412 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Liesewey 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Liesewey 45

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (125.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

3765 Inwoners
1525 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1521 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Krommeweg-Zuid
80% Koopwoningen
9.049 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Liesewey 45

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over De Liesewey 45

Wat is de geschatte woningwaarde van De Liesewey 45?

De prijsindicatie voor De Liesewey 45 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Krommeweg-Zuid is €339.000. Dat komt neer op circa €2.371 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Liesewey 45 zich tot de wijk Krommeweg-Zuid?

De Liesewey 45 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 143 m² in de wijk Krommeweg-Zuid. De buurt telt 1.521 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.049 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Liesewey 45?

De Liesewey 45 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Krommeweg-Zuid, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Liesewey 45 vergeleken met de buurt?

De Liesewey 45 heeft 143 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 412 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Krommeweg-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Liesewey 45 en wat betekent dat?

De Liesewey 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-05-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Liesewey 45?

De Liesewey 45 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 125 m².

Hoe is de woningmarkt in Krommeweg-Zuid?

De wijk Krommeweg-Zuid in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krommeweg-Zuid?

Vanuit De Liesewey 45 in Krommeweg-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.