Eengezinswoning, tussenwoning Pruimengaarde 17 Hendrik-Ido-Ambacht

Pruimengaarde 17, 3343 LC Hendrik-Ido-Ambacht

116 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Pruimengaarde 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 100 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
100 m²
Inhoud
409 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pruimengaarde 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pruimengaarde 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.81
CO₂-emissie
2322.61 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (49.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

7670 Inwoners
2805 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2864 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Volgerlanden-West
72% Koopwoningen
7.018 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pruimengaarde 17

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Pruimengaarde 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Pruimengaarde 17?

De prijsindicatie voor Pruimengaarde 17 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Volgerlanden-West is €461.000. Dat komt neer op circa €3.974 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pruimengaarde 17 zich tot de wijk Volgerlanden-West?

Pruimengaarde 17 is een eengezinswoning, tussenwoning van 116 m² in de wijk Volgerlanden-West. De buurt telt 2.864 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pruimengaarde 17?

Pruimengaarde 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Volgerlanden-West, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pruimengaarde 17 vergeleken met de buurt?

Pruimengaarde 17 heeft 116 m² woonoppervlakte en 409 m³ inhoud. Het perceel is 100 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Volgerlanden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pruimengaarde 17 en wat betekent dat?

Pruimengaarde 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-03-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2322.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pruimengaarde 17?

Pruimengaarde 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 49 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Volgerlanden-West?

De wijk Volgerlanden-West in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Volgerlanden-West?