Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Inhoud
- 725 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
De Heerenhof 39 is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 250 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Heerenhof 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
6.3 kmDe prijsindicatie voor De Heerenhof 39 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Krommeweg-Zuid is €339.000. Dat komt neer op circa €1.904 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Heerenhof 39 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Krommeweg-Zuid. De buurt telt 1.521 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.049 inwoners per km².
De Heerenhof 39 is een woonhuis in Krommeweg-Zuid, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
De Heerenhof 39 heeft 178 m² woonoppervlakte en 725 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Krommeweg-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Heerenhof 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-09-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De Heerenhof 39 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Krommeweg-Zuid in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit De Heerenhof 39 in Krommeweg-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Heerenhof 39: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.2 km.