Streetview Avelingen 141 Hendrik-Ido-Ambacht

Avelingen 141, 3343 EL Hendrik-Ido-Ambacht

67 m² Bouwjaar 1990 Label B

Avelingen 141 is een appartement in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
67 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Avelingen 141

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Avelingen 141

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

2650 Inwoners
1155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1159 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Krommeweg-Noord
62% Koopwoningen
7.884 Inwoners per km²

Locatie van Avelingen 141

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Avelingen 141

Wat is de geschatte woningwaarde van Avelingen 141?

De gemiddelde woningwaarde in Krommeweg-Noord is €337.000. Dat komt neer op circa €5.030 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Avelingen 141 zich tot de wijk Krommeweg-Noord?

Avelingen 141 is een appartement van 67 m² in de wijk Krommeweg-Noord. De buurt telt 1.159 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.884 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Avelingen 141?

Avelingen 141 is een appartement in Krommeweg-Noord, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Avelingen 141 vergeleken met de buurt?

Avelingen 141 heeft 67 m² woonoppervlakte. In Krommeweg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Avelingen 141 en wat betekent dat?

Avelingen 141 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.63 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Krommeweg-Noord?

De wijk Krommeweg-Noord in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krommeweg-Noord?

Vanuit Avelingen 141 in Krommeweg-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Krommeweg-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Avelingen 141: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.6 km.