Tussenwoning Aelbert Cuyplaan 30 Hendrik-Ido-Ambacht

Aelbert Cuyplaan 30, 3343 DB Hendrik-Ido-Ambacht

121 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Aelbert Cuyplaan 30 is een tussenwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 118 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Aelbert Cuyplaan 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aelbert Cuyplaan 30

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.92 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

2650 Inwoners
1155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1159 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Krommeweg-Noord
62% Koopwoningen
7.884 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aelbert Cuyplaan 30

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Aelbert Cuyplaan 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Aelbert Cuyplaan 30?

De prijsindicatie voor Aelbert Cuyplaan 30 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Krommeweg-Noord is €337.000. Dat komt neer op circa €2.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aelbert Cuyplaan 30 zich tot de wijk Krommeweg-Noord?

Aelbert Cuyplaan 30 is een tussenwoning van 121 m² in de wijk Krommeweg-Noord. De buurt telt 1.159 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.884 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aelbert Cuyplaan 30?

Aelbert Cuyplaan 30 is een tussenwoning in Krommeweg-Noord, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Aelbert Cuyplaan 30 vergeleken met de buurt?

Aelbert Cuyplaan 30 heeft 121 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Krommeweg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aelbert Cuyplaan 30 en wat betekent dat?

Aelbert Cuyplaan 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aelbert Cuyplaan 30?

Aelbert Cuyplaan 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in Krommeweg-Noord?

De wijk Krommeweg-Noord in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krommeweg-Noord?

Vanuit Aelbert Cuyplaan 30 in Krommeweg-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.