Tussenwoning Aelbert Cuyplaan 79 Hendrik-Ido-Ambacht

Aelbert Cuyplaan 79, 3343 DA Hendrik-Ido-Ambacht

116 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Aelbert Cuyplaan 79 is een tussenwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Aelbert Cuyplaan 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aelbert Cuyplaan 79

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

2650 Inwoners
1155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1159 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Krommeweg-Noord
62% Koopwoningen
7.884 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aelbert Cuyplaan 79

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Aelbert Cuyplaan 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Aelbert Cuyplaan 79?

De prijsindicatie voor Aelbert Cuyplaan 79 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Krommeweg-Noord is €337.000. Dat komt neer op circa €2.905 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aelbert Cuyplaan 79 zich tot de wijk Krommeweg-Noord?

Aelbert Cuyplaan 79 is een tussenwoning van 116 m² in de wijk Krommeweg-Noord. De buurt telt 1.159 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.884 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aelbert Cuyplaan 79?

Aelbert Cuyplaan 79 is een tussenwoning in Krommeweg-Noord, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Aelbert Cuyplaan 79 vergeleken met de buurt?

Aelbert Cuyplaan 79 heeft 116 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Krommeweg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aelbert Cuyplaan 79 en wat betekent dat?

Aelbert Cuyplaan 79 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-12-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aelbert Cuyplaan 79?

Aelbert Cuyplaan 79 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Krommeweg-Noord?

De wijk Krommeweg-Noord in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krommeweg-Noord?

Vanuit Aelbert Cuyplaan 79 in Krommeweg-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.