Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1987
- Woonoppervlakte
- 207 m²
- Perceeloppervlakte
- 1005 m²
Reeweg 150 is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m² en een perceel van 1005 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €713.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Reeweg 150
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ambachtszone is €713.000. Dat komt neer op circa €3.444 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenReeweg 150 is een woonhuis van 207 m² in de wijk Ambachtszone. De buurt telt 28 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 84 inwoners per km².
Reeweg 150 is een woonhuis in Ambachtszone, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Reeweg 150 heeft 207 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1005 m². In Ambachtszone ligt de gemiddelde woningwaarde op €713.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ambachtszone in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €713.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Reeweg 150 in Ambachtszone bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Reeweg 150: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij Ambachtszone: restaurant (0.7 km), cafe (3.2 km).
Een woningrapport voor Reeweg 150 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ambachtszone. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1987, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.