Streetview Langeweg 113 Hendrik-Ido-Ambacht

Langeweg 113, 3342 LD Hendrik-Ido-Ambacht

281 m² Bouwjaar 2008

Langeweg 113 is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 281 m² en een perceel van 1285 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €831.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
281 m²
Perceeloppervlakte
1285 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Langeweg 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

250 Inwoners
80 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
88 Woningvoorraad
€831.000 Gem. woningwaarde Sandelingen-Ambacht
91% Koopwoningen
114 Inwoners per km²

Locatie van Langeweg 113

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Langeweg 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Langeweg 113?

De gemiddelde woningwaarde in Sandelingen-Ambacht is €831.000. Dat komt neer op circa €2.957 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langeweg 113 zich tot de wijk Sandelingen-Ambacht?

Langeweg 113 is een woonhuis van 281 m² in de wijk Sandelingen-Ambacht. De buurt telt 88 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 114 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langeweg 113?

Langeweg 113 is een woonhuis in Sandelingen-Ambacht, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Langeweg 113 vergeleken met de buurt?

Langeweg 113 heeft 281 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1285 m². In Sandelingen-Ambacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €831.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Sandelingen-Ambacht?

De wijk Sandelingen-Ambacht in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €831.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sandelingen-Ambacht?

Vanuit Langeweg 113 in Sandelingen-Ambacht bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sandelingen-Ambacht?

Zorg en onderwijs in de buurt van Langeweg 113: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 4.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sandelingen-Ambacht?

Recreatie nabij Sandelingen-Ambacht: restaurant (0.6 km), cafe (4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Langeweg 113?