Streetview Machteld Sandelijnslaan 36 Hendrik-Ido-Ambacht

Machteld Sandelijnslaan 36, 3342 GM Hendrik-Ido-Ambacht

188 m² Bouwjaar 1996 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Machteld Sandelijnslaan 36 is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 215 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €400.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
629 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Machteld Sandelijnslaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Machteld Sandelijnslaan 36

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
113.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

1295 Inwoners
565 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
550 Woningvoorraad
€400.000 Gem. woningwaarde De Sandeling
82% Koopwoningen
5.095 Inwoners per km²

Locatie van Machteld Sandelijnslaan 36

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Machteld Sandelijnslaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Machteld Sandelijnslaan 36?

De gemiddelde woningwaarde in De Sandeling is €400.000. Dat komt neer op circa €2.128 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Machteld Sandelijnslaan 36 zich tot de wijk De Sandeling?

Machteld Sandelijnslaan 36 is een woonhuis van 188 m² in de wijk De Sandeling. De buurt telt 550 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.095 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Machteld Sandelijnslaan 36?

Machteld Sandelijnslaan 36 is een woonhuis in De Sandeling, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Machteld Sandelijnslaan 36 vergeleken met de buurt?

Machteld Sandelijnslaan 36 heeft 188 m² woonoppervlakte en 629 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In De Sandeling ligt de gemiddelde woningwaarde op €400.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Machteld Sandelijnslaan 36 en wat betekent dat?

Machteld Sandelijnslaan 36 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-07-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Machteld Sandelijnslaan 36?

Machteld Sandelijnslaan 36 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Sandeling?

De wijk De Sandeling in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €400.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Sandeling?