Eengezinswoning, tussenwoning Evertsenstraat 78 Hendrik-Ido-Ambacht

Evertsenstraat 78, 3342 CH Hendrik-Ido-Ambacht

112 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Evertsenstraat 78 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 146 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
397 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Evertsenstraat 78

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Evertsenstraat 78

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
160.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.35 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (64.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

4865 Inwoners
1905 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1934 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Dorp
77% Koopwoningen
4.699 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Evertsenstraat 78

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Evertsenstraat 78

Wat is de geschatte woningwaarde van Evertsenstraat 78?

De prijsindicatie voor Evertsenstraat 78 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp is €353.000. Dat komt neer op circa €3.152 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Evertsenstraat 78 zich tot de wijk Dorp?

Evertsenstraat 78 is een eengezinswoning, tussenwoning van 112 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 1.934 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.699 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Evertsenstraat 78?

Evertsenstraat 78 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dorp, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Evertsenstraat 78 vergeleken met de buurt?

Evertsenstraat 78 heeft 112 m² woonoppervlakte en 397 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Evertsenstraat 78 en wat betekent dat?

Evertsenstraat 78 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Evertsenstraat 78?

Evertsenstraat 78 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 64 m².

Hoe is de woningmarkt in Dorp?

De wijk Dorp in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp?

Vanuit Evertsenstraat 78 in Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2 km.