Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 227 m²
- Perceeloppervlakte
- 531 m²
Oordenweg 12 is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m² en een perceel van 531 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oordenweg 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dorp is €353.000. Dat komt neer op circa €1.555 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOordenweg 12 is een woonhuis van 227 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 1.934 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.699 inwoners per km².
Oordenweg 12 is een woonhuis in Dorp, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Oordenweg 12 heeft 227 m² woonoppervlakte. Het perceel is 531 m². In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dorp in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Oordenweg 12 in Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oordenweg 12: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.7 km.
Recreatie nabij Dorp: restaurant (0.4 km), cafe (3.9 km).
Een woningrapport voor Oordenweg 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1983, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.