Streetview Oordenweg 11 Hendrik-Ido-Ambacht

Oordenweg 11, 3342 BX Hendrik-Ido-Ambacht

169 m² Bouwjaar 1983 Label B

Oordenweg 11 is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 323 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
323 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Oordenweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oordenweg 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
143.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.6%
CO₂-emissie
31.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

4865 Inwoners
1905 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1934 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Dorp
77% Koopwoningen
4.699 Inwoners per km²

Locatie van Oordenweg 11

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Oordenweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Oordenweg 11?

De gemiddelde woningwaarde in Dorp is €353.000. Dat komt neer op circa €2.089 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oordenweg 11 zich tot de wijk Dorp?

Oordenweg 11 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 1.934 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.699 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oordenweg 11?

Oordenweg 11 is een woonhuis in Dorp, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oordenweg 11 vergeleken met de buurt?

Oordenweg 11 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 323 m². In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oordenweg 11 en wat betekent dat?

Oordenweg 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.01 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dorp?

De wijk Dorp in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp?

Vanuit Oordenweg 11 in Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oordenweg 11: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.7 km.