Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- 465 m²
Steenbakkersstraat 10 A is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m² en een perceel van 465 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Steenbakkersstraat 10 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dorp is €353.000. Dat komt neer op circa €1.489 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSteenbakkersstraat 10 A is een woonhuis van 237 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 1.934 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.699 inwoners per km².
Steenbakkersstraat 10 A is een woonhuis in Dorp, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Steenbakkersstraat 10 A heeft 237 m² woonoppervlakte. Het perceel is 465 m². In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dorp in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Steenbakkersstraat 10 A in Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Steenbakkersstraat 10 A: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.7 km.
Recreatie nabij Dorp: restaurant (0.4 km), cafe (3.9 km).
Een woningrapport voor Steenbakkersstraat 10 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.