Hoekwoning Dijkmeesterstraat 12 Hendrik-Ido-Ambacht

Dijkmeesterstraat 12, 3342 BG Hendrik-Ido-Ambacht

88 m² Bouwjaar 1959 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Dijkmeesterstraat 12 is een hoekwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 196 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
196 m²
Inhoud
309 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Dijkmeesterstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dijkmeesterstraat 12

Tuin
Ja (86.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

4865 Inwoners
1905 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1934 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Dorp
77% Koopwoningen
4.699 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dijkmeesterstraat 12

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Dijkmeesterstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Dijkmeesterstraat 12?

De prijsindicatie voor Dijkmeesterstraat 12 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp is €353.000. Dat komt neer op circa €4.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dijkmeesterstraat 12 zich tot de wijk Dorp?

Dijkmeesterstraat 12 is een hoekwoning van 88 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 1.934 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.699 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dijkmeesterstraat 12?

Dijkmeesterstraat 12 is een hoekwoning in Dorp, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dijkmeesterstraat 12 vergeleken met de buurt?

Dijkmeesterstraat 12 heeft 88 m² woonoppervlakte en 309 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dijkmeesterstraat 12 en wat betekent dat?

Dijkmeesterstraat 12 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-04-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dijkmeesterstraat 12?

Dijkmeesterstraat 12 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 86 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dorp?

De wijk Dorp in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp?

Vanuit Dijkmeesterstraat 12 in Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2 km.