Vrijstaande woning Dorpsstraat 53 A Hendrik-Ido-Ambacht

Dorpsstraat 53 A, 3342 BB Hendrik-Ido-Ambacht

462 m² Bouwjaar 1984 7 kamers 4 slaapkamers Label A+

Dorpsstraat 53 A is een vrijstaande woning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 462 m², een perceel van 2307 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
462 m²
Perceeloppervlakte
2307 m²
Inhoud
1732 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 53 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsstraat 53 A

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
120.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
105 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
42.8%
CO₂-emissie
19.82 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Aardwarmte, gashaard en gehele vloerverwarming

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

4865 Inwoners
1905 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1934 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Dorp
77% Koopwoningen
4.699 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dorpsstraat 53 A

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Dorpsstraat 53 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsstraat 53 A?

De gemiddelde woningwaarde in Dorp is €353.000. Dat komt neer op circa €764 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsstraat 53 A zich tot de wijk Dorp?

Dorpsstraat 53 A is een vrijstaande woning van 462 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 1.934 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.699 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsstraat 53 A?

Dorpsstraat 53 A is een vrijstaande woning in Dorp, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dorpsstraat 53 A vergeleken met de buurt?

Dorpsstraat 53 A heeft 462 m² woonoppervlakte en 1732 m³ inhoud. Het perceel is 2307 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 66 m² per kamer. In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsstraat 53 A en wat betekent dat?

Dorpsstraat 53 A heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-10-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dorpsstraat 53 A?

Dorpsstraat 53 A heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Dorp?

De wijk Dorp in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp?

Vanuit Dorpsstraat 53 A in Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2 km.