Woonboerderij, vrijstaande woning Dorpsstraat 23 Hendrik-Ido-Ambacht

Dorpsstraat 23, 3342 BB Hendrik-Ido-Ambacht

852 m² Bouwjaar 1870 11 kamers 9 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Dorpsstraat 23 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 852 m², een perceel van 1810 m² en 11 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1870
Woonoppervlakte
852 m²
Perceeloppervlakte
1810 m²
Inhoud
3436 m³
Kamers
11
Slaapkamers
9
Indicatie vraagprijs
€2.255.000 tot €2.505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsstraat 23

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, dubbele bewoning mogelijk en monumentaal pand

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

4865 Inwoners
1905 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1934 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Dorp
77% Koopwoningen
4.699 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dorpsstraat 23

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Dorpsstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsstraat 23?

De prijsindicatie voor Dorpsstraat 23 ligt rond €2.255.000 tot €2.505.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp is €353.000. Dat komt neer op circa €414 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsstraat 23 zich tot de wijk Dorp?

Dorpsstraat 23 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 852 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 1.934 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.699 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsstraat 23?

Dorpsstraat 23 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Dorp, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dorpsstraat 23 vergeleken met de buurt?

Dorpsstraat 23 heeft 852 m² woonoppervlakte en 3436 m³ inhoud. Het perceel is 1810 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 77 m² per kamer. In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsstraat 23 en wat betekent dat?

Dorpsstraat 23 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Dorpsstraat 23?

Dorpsstraat 23 heeft 11 kamers waarvan 9 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Dorp?

De wijk Dorp in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp?

Vanuit Dorpsstraat 23 in Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2 km.