Eengezinswoning, hoekwoning Oranjestraat 25 Hendrik-Ido-Ambacht

Oranjestraat 25, 3341 XM Hendrik-Ido-Ambacht

90 m² Bouwjaar 1938 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Oranjestraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 129 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
129 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oranjestraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjestraat 25

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
180 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.47 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (39.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

3280 Inwoners
1525 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1528 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Oostendam
69% Koopwoningen
5.702 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranjestraat 25

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Oranjestraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjestraat 25?

De prijsindicatie voor Oranjestraat 25 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostendam is €334.000. Dat komt neer op circa €3.711 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjestraat 25 zich tot de wijk Oostendam?

Oranjestraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning van 90 m² in de wijk Oostendam. De buurt telt 1.528 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.702 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjestraat 25?

Oranjestraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Oostendam, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranjestraat 25 vergeleken met de buurt?

Oranjestraat 25 heeft 90 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 129 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oostendam ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjestraat 25 en wat betekent dat?

Oranjestraat 25 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranjestraat 25?

Oranjestraat 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 39 m².

Hoe is de woningmarkt in Oostendam?

De wijk Oostendam in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostendam?

Vanuit Oranjestraat 25 in Oostendam bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.