Streetview Emmasingel 35 Hendrik-Ido-Ambacht

Emmasingel 35, 3341 XD Hendrik-Ido-Ambacht

135 m² Bouwjaar 1908 7 kamers 4 slaapkamers Label E

Emmasingel 35 is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 530 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
530 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Emmasingel 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Emmasingel 35

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

3280 Inwoners
1525 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1528 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Oostendam
69% Koopwoningen
5.702 Inwoners per km²

Locatie van Emmasingel 35

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Emmasingel 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Emmasingel 35?

De gemiddelde woningwaarde in Oostendam is €334.000. Dat komt neer op circa €2.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Emmasingel 35 zich tot de wijk Oostendam?

Emmasingel 35 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Oostendam. De buurt telt 1.528 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.702 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Emmasingel 35?

Emmasingel 35 is een woonhuis in Oostendam, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Emmasingel 35 vergeleken met de buurt?

Emmasingel 35 heeft 135 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 530 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Oostendam ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Emmasingel 35 en wat betekent dat?

Emmasingel 35 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-07-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Emmasingel 35?

Emmasingel 35 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostendam?

De wijk Oostendam in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostendam?

Vanuit Emmasingel 35 in Oostendam bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.