Streetview Van Kijfhoekstraat 82 Hendrik-Ido-Ambacht

Van Kijfhoekstraat 82, 3341 SM Hendrik-Ido-Ambacht

59 m² Bouwjaar 1970 Label A

Van Kijfhoekstraat 82 is een appartement in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
59 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Van Kijfhoekstraat 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Kijfhoekstraat 82

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
42.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
117.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

3345 Inwoners
1240 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1346 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Kruiswiel
57% Koopwoningen
7.092 Inwoners per km²

Locatie van Van Kijfhoekstraat 82

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Van Kijfhoekstraat 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Kijfhoekstraat 82?

De gemiddelde woningwaarde in Kruiswiel is €323.000. Dat komt neer op circa €5.475 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Kijfhoekstraat 82 zich tot de wijk Kruiswiel?

Van Kijfhoekstraat 82 is een appartement van 59 m² in de wijk Kruiswiel. De buurt telt 1.346 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.092 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Kijfhoekstraat 82?

Van Kijfhoekstraat 82 is een appartement in Kruiswiel, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Kijfhoekstraat 82 vergeleken met de buurt?

Van Kijfhoekstraat 82 heeft 59 m² woonoppervlakte. In Kruiswiel ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Kijfhoekstraat 82 en wat betekent dat?

Van Kijfhoekstraat 82 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.56 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kruiswiel?

De wijk Kruiswiel in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruiswiel?

Vanuit Van Kijfhoekstraat 82 in Kruiswiel bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kruiswiel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Van Kijfhoekstraat 82: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3 km.