Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 304 m²
Pompe van Meerdervoortsingel 49 is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 304 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pompe van Meerdervoortsingel 49
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.8 kmDe prijsindicatie voor Pompe van Meerdervoortsingel 49 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruiswiel is €323.000. Dat komt neer op circa €1.835 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPompe van Meerdervoortsingel 49 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Kruiswiel. De buurt telt 1.346 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.092 inwoners per km².
Pompe van Meerdervoortsingel 49 is een woonhuis in Kruiswiel, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Pompe van Meerdervoortsingel 49 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 304 m². In Kruiswiel ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pompe van Meerdervoortsingel 49 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.99 kg/jaar.
De wijk Kruiswiel in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Pompe van Meerdervoortsingel 49 in Kruiswiel bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pompe van Meerdervoortsingel 49: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3 km.