Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Pompe van Meerdervoortsingel 33 Hendrik-Ido-Ambacht

Pompe van Meerdervoortsingel 33, 3341 RA Hendrik-Ido-Ambacht

174 m² Bouwjaar 1972 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Pompe van Meerdervoortsingel 33 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 276 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
276 m²
Inhoud
598 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Pompe van Meerdervoortsingel 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pompe van Meerdervoortsingel 33

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
178.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

3345 Inwoners
1240 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1346 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Kruiswiel
57% Koopwoningen
7.092 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pompe van Meerdervoortsingel 33

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Pompe van Meerdervoortsingel 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Pompe van Meerdervoortsingel 33?

De prijsindicatie voor Pompe van Meerdervoortsingel 33 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruiswiel is €323.000. Dat komt neer op circa €1.856 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pompe van Meerdervoortsingel 33 zich tot de wijk Kruiswiel?

Pompe van Meerdervoortsingel 33 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 174 m² in de wijk Kruiswiel. De buurt telt 1.346 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.092 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pompe van Meerdervoortsingel 33?

Pompe van Meerdervoortsingel 33 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Kruiswiel, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pompe van Meerdervoortsingel 33 vergeleken met de buurt?

Pompe van Meerdervoortsingel 33 heeft 174 m² woonoppervlakte en 598 m³ inhoud. Het perceel is 276 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kruiswiel ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pompe van Meerdervoortsingel 33 en wat betekent dat?

Pompe van Meerdervoortsingel 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pompe van Meerdervoortsingel 33?

Pompe van Meerdervoortsingel 33 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kruiswiel?

De wijk Kruiswiel in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.