Streetview Veersedijk 27 A Hendrik-Ido-Ambacht

Veersedijk 27 A, 3341 LK Hendrik-Ido-Ambacht

89 m² Bouwjaar 1942 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Veersedijk 27 A is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1942. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 402 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1942
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
402 m²
Inhoud
469 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Veersedijk 27 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veersedijk 27 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

290 Inwoners
205 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
36 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Antoniapolder
69% Koopwoningen
284 Inwoners per km²

Locatie van Veersedijk 27 A

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Veersedijk 27 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Veersedijk 27 A?

De prijsindicatie voor Veersedijk 27 A ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Antoniapolder is €314.000. Dat komt neer op circa €3.528 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veersedijk 27 A zich tot de wijk Antoniapolder?

Veersedijk 27 A is een woonhuis van 89 m² in de wijk Antoniapolder. De buurt telt 36 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 284 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veersedijk 27 A?

Veersedijk 27 A is een woonhuis in Antoniapolder, gebouwd in 1942 (84 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veersedijk 27 A vergeleken met de buurt?

Veersedijk 27 A heeft 89 m² woonoppervlakte en 469 m³ inhoud. Het perceel is 402 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Antoniapolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veersedijk 27 A en wat betekent dat?

Veersedijk 27 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Veersedijk 27 A?

Veersedijk 27 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Antoniapolder?

De wijk Antoniapolder in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Antoniapolder?

Vanuit Veersedijk 27 A in Antoniapolder bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.