Tussenwoning Jan Luijkenhof 3 Hendrik-Ido-Ambacht

Jan Luijkenhof 3, 3341 GE Hendrik-Ido-Ambacht

114 m² Bouwjaar 1962 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Jan Luijkenhof 3 is een tussenwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 95 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
95 m²
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jan Luijkenhof 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Luijkenhof 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.98
CO₂-emissie
2344.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

3345 Inwoners
1240 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1346 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Kruiswiel
57% Koopwoningen
7.092 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Luijkenhof 3

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Jan Luijkenhof 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Luijkenhof 3?

De prijsindicatie voor Jan Luijkenhof 3 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruiswiel is €323.000. Dat komt neer op circa €2.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Luijkenhof 3 zich tot de wijk Kruiswiel?

Jan Luijkenhof 3 is een tussenwoning van 114 m² in de wijk Kruiswiel. De buurt telt 1.346 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.092 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Luijkenhof 3?

Jan Luijkenhof 3 is een tussenwoning in Kruiswiel, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jan Luijkenhof 3 vergeleken met de buurt?

Jan Luijkenhof 3 heeft 114 m² woonoppervlakte. Het perceel is 95 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kruiswiel ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Luijkenhof 3 en wat betekent dat?

Jan Luijkenhof 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-06-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2344.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Luijkenhof 3?

Jan Luijkenhof 3 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kruiswiel?

De wijk Kruiswiel in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruiswiel?

Vanuit Jan Luijkenhof 3 in Kruiswiel bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.