Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 39 m²
Gerard Alewijnsstraat 18 314 is een woning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gerard Alewijnsstraat 18 314
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kruiswiel is €323.000. Dat komt neer op circa €8.282 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGerard Alewijnsstraat 18 314 is een woning van 39 m² in de wijk Kruiswiel. De buurt telt 1.346 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.092 inwoners per km².
Gerard Alewijnsstraat 18 314 is een woning in Kruiswiel, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Gerard Alewijnsstraat 18 314 heeft 39 m² woonoppervlakte. In Kruiswiel ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gerard Alewijnsstraat 18 314 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-10-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 38.83 kg/jaar.
De wijk Kruiswiel in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Gerard Alewijnsstraat 18 314 in Kruiswiel bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gerard Alewijnsstraat 18 314: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3 km.