2-onder-1-kapwoning Paulusweg 46 Hendrik-Ido-Ambacht

Paulusweg 46, 3341 CX Hendrik-Ido-Ambacht

72 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Paulusweg 46 is een 2-onder-1-kapwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m², een perceel van 195 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
72 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
307 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Paulusweg 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulusweg 46

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
281.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
404.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
74.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

3280 Inwoners
1525 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1528 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Oostendam
69% Koopwoningen
5.702 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paulusweg 46

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Paulusweg 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulusweg 46?

De prijsindicatie voor Paulusweg 46 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostendam is €334.000. Dat komt neer op circa €4.639 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulusweg 46 zich tot de wijk Oostendam?

Paulusweg 46 is een 2-onder-1-kapwoning van 72 m² in de wijk Oostendam. De buurt telt 1.528 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.702 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulusweg 46?

Paulusweg 46 is een 2-onder-1-kapwoning in Oostendam, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paulusweg 46 vergeleken met de buurt?

Paulusweg 46 heeft 72 m² woonoppervlakte en 307 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Oostendam ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulusweg 46 en wat betekent dat?

Paulusweg 46 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-01-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 74.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paulusweg 46?

Paulusweg 46 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oostendam?

De wijk Oostendam in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostendam?

Vanuit Paulusweg 46 in Oostendam bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.