Streetview Vrouwgelenweg 113 Hendrik-Ido-Ambacht

Vrouwgelenweg 113, 3341 BS Hendrik-Ido-Ambacht

158 m² Bouwjaar 1958

Vrouwgelenweg 113 is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en een perceel van 479 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
479 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Vrouwgelenweg 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

4670 Inwoners
1610 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1656 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Volgerlanden-Oost
74% Koopwoningen
4.176 Inwoners per km²

Locatie van Vrouwgelenweg 113

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Vrouwgelenweg 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrouwgelenweg 113?

De gemiddelde woningwaarde in Volgerlanden-Oost is €503.000. Dat komt neer op circa €3.184 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrouwgelenweg 113 zich tot de wijk Volgerlanden-Oost?

Vrouwgelenweg 113 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Volgerlanden-Oost. De buurt telt 1.656 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.176 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrouwgelenweg 113?

Vrouwgelenweg 113 is een woonhuis in Volgerlanden-Oost, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vrouwgelenweg 113 vergeleken met de buurt?

Vrouwgelenweg 113 heeft 158 m² woonoppervlakte. Het perceel is 479 m². In Volgerlanden-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Volgerlanden-Oost?

De wijk Volgerlanden-Oost in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Volgerlanden-Oost?

Vanuit Vrouwgelenweg 113 in Volgerlanden-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Volgerlanden-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vrouwgelenweg 113: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Volgerlanden-Oost?

Recreatie nabij Volgerlanden-Oost: restaurant (0.9 km), cafe (1.9 km).