2-onder-1-kapwoning Burgemeester van Akenwijk 3 Hendrik-Ido-Ambacht

Burgemeester van Akenwijk 3, 3341 BA Hendrik-Ido-Ambacht

79 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Burgemeester van Akenwijk 3 is een 2-onder-1-kapwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m², een perceel van 290 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
290 m²
Inhoud
303 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Akenwijk 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Akenwijk 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
149.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
109.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
64.7%
CO₂-emissie
25.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

4670 Inwoners
1610 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1656 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Volgerlanden-Oost
74% Koopwoningen
4.176 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van Akenwijk 3

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Akenwijk 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Akenwijk 3?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Akenwijk 3 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Volgerlanden-Oost is €503.000. Dat komt neer op circa €6.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Akenwijk 3 zich tot de wijk Volgerlanden-Oost?

Burgemeester van Akenwijk 3 is een 2-onder-1-kapwoning van 79 m² in de wijk Volgerlanden-Oost. De buurt telt 1.656 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.176 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Akenwijk 3?

Burgemeester van Akenwijk 3 is een 2-onder-1-kapwoning in Volgerlanden-Oost, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester van Akenwijk 3 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Akenwijk 3 heeft 79 m² woonoppervlakte en 303 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Volgerlanden-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Akenwijk 3 en wat betekent dat?

Burgemeester van Akenwijk 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Akenwijk 3?

Burgemeester van Akenwijk 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Volgerlanden-Oost?

De wijk Volgerlanden-Oost in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.