Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 304 m²
- Perceeloppervlakte
- 940 m²
Burg. Van Rijswijkstraat 2 is een woonhuis in Helvoirt, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 304 m² en een perceel van 940 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burg. Van Rijswijkstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
9.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
6.6 kmBioscoop
9.4 kmDe prijsindicatie voor Burg. Van Rijswijkstraat 2 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Helvoirt is €435.000. Dat komt neer op circa €1.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurg. Van Rijswijkstraat 2 is een woonhuis van 304 m² in de wijk Helvoirt. De buurt telt 1.735 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.709 inwoners per km².
Burg. Van Rijswijkstraat 2 is een woonhuis in Helvoirt, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burg. Van Rijswijkstraat 2 heeft 304 m² woonoppervlakte. Het perceel is 940 m². In Helvoirt ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burg. Van Rijswijkstraat 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-04-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Helvoirt in Helvoirt (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Burg. Van Rijswijkstraat 2 in Helvoirt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burg. Van Rijswijkstraat 2: ziekenhuis op 9.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 4.8 km.