Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 224 m²
- Perceeloppervlakte
- 735 m²
Varennadreef 10 is een woonhuis in Helmond, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m² en een perceel van 735 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Varennadreef 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
4.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Dierdonk is €494.000. Dat komt neer op circa €2.205 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVarennadreef 10 is een woonhuis van 224 m² in de wijk Kern Dierdonk. De buurt telt 1.696 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.351 inwoners per km².
Varennadreef 10 is een woonhuis in Kern Dierdonk, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Varennadreef 10 heeft 224 m² woonoppervlakte. Het perceel is 735 m². In Kern Dierdonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kern Dierdonk in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Varennadreef 10 in Kern Dierdonk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Varennadreef 10: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2 km.
Recreatie nabij Kern Dierdonk: restaurant (1.9 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Varennadreef 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Dierdonk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.