Streetview Wildenborchlaan 11 Helmond

Wildenborchlaan 11, 5709 RS Helmond

94 m² Bouwjaar 1998 Label A

Wildenborchlaan 11 is een woonhuis in Helmond, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en een perceel van 139 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
139 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wildenborchlaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wildenborchlaan 11

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Helmond

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Helmond

4815 Inwoners
1725 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1696 Woningvoorraad
€494.000 Gem. woningwaarde Kern Dierdonk
97% Koopwoningen
3.351 Inwoners per km²

Locatie van Wildenborchlaan 11

Vergelijkbare woningen in Helmond

Veelgestelde vragen over Wildenborchlaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Wildenborchlaan 11?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Dierdonk is €494.000. Dat komt neer op circa €5.255 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wildenborchlaan 11 zich tot de wijk Kern Dierdonk?

Wildenborchlaan 11 is een woonhuis van 94 m² in de wijk Kern Dierdonk. De buurt telt 1.696 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.351 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wildenborchlaan 11?

Wildenborchlaan 11 is een woonhuis in Kern Dierdonk, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wildenborchlaan 11 vergeleken met de buurt?

Wildenborchlaan 11 heeft 94 m² woonoppervlakte. Het perceel is 139 m². In Kern Dierdonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wildenborchlaan 11 en wat betekent dat?

Wildenborchlaan 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kern Dierdonk?

De wijk Kern Dierdonk in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Dierdonk?

Vanuit Wildenborchlaan 11 in Kern Dierdonk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Dierdonk?