Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 417 m²
- Perceeloppervlakte
- 747 m²
Waterleliesingel 24 is een woonhuis in Helmond, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 417 m² en een perceel van 747 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waterleliesingel 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
4.2 kmDe prijsindicatie voor Waterleliesingel 24 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Dierdonk is €494.000. Dat komt neer op circa €1.185 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaterleliesingel 24 is een woonhuis van 417 m² in de wijk Kern Dierdonk. De buurt telt 1.696 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.351 inwoners per km².
Waterleliesingel 24 is een woonhuis in Kern Dierdonk, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Waterleliesingel 24 heeft 417 m² woonoppervlakte. Het perceel is 747 m². In Kern Dierdonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Waterleliesingel 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.7 kg/jaar.
De wijk Kern Dierdonk in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Waterleliesingel 24 in Kern Dierdonk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Waterleliesingel 24: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2 km.