Streetview de Kromme Geer 109 Helmond

de Kromme Geer 109, 5709 ME Helmond

128 m² Bouwjaar 1979 Label A+++

de Kromme Geer 109 is een woonhuis in Helmond, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en een perceel van 1442 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
1442 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor de Kromme Geer 109

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Kromme Geer 109

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
121.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
48.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
74.6%
CO₂-emissie
11.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Helmond

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Helmond

4815 Inwoners
1725 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1696 Woningvoorraad
€494.000 Gem. woningwaarde Kern Dierdonk
97% Koopwoningen
3.351 Inwoners per km²

Locatie van de Kromme Geer 109

Vergelijkbare woningen in Helmond

Veelgestelde vragen over de Kromme Geer 109

Wat is de geschatte woningwaarde van de Kromme Geer 109?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Dierdonk is €494.000. Dat komt neer op circa €3.859 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Kromme Geer 109 zich tot de wijk Kern Dierdonk?

de Kromme Geer 109 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Kern Dierdonk. De buurt telt 1.696 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.351 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Kromme Geer 109?

de Kromme Geer 109 is een woonhuis in Kern Dierdonk, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is de Kromme Geer 109 vergeleken met de buurt?

de Kromme Geer 109 heeft 128 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1442 m². In Kern Dierdonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Kromme Geer 109 en wat betekent dat?

de Kromme Geer 109 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-09-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.45 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kern Dierdonk?

De wijk Kern Dierdonk in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Dierdonk?

Vanuit de Kromme Geer 109 in Kern Dierdonk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Dierdonk?