Eengezinswoning, hoekwoning Twentehof 19 Helmond

Twentehof 19, 5709 KM Helmond

106 m² Bouwjaar 1984 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Twentehof 19 is een eengezinswoning, hoekwoning in Helmond, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 237 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
237 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Twentehof 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Twentehof 19

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
129.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.6%
CO₂-emissie
21.83 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (98.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Helmond

4855 Inwoners
2150 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2074 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Rijpelberg-West
67% Koopwoningen
5.607 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Twentehof 19

Vergelijkbare woningen in Helmond

Veelgestelde vragen over Twentehof 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Twentehof 19?

De prijsindicatie voor Twentehof 19 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijpelberg-West is €262.000. Dat komt neer op circa €2.472 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Twentehof 19 zich tot de wijk Rijpelberg-West?

Twentehof 19 is een eengezinswoning, hoekwoning van 106 m² in de wijk Rijpelberg-West. De buurt telt 2.074 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.607 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Twentehof 19?

Twentehof 19 is een eengezinswoning, hoekwoning in Rijpelberg-West, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Twentehof 19 vergeleken met de buurt?

Twentehof 19 heeft 106 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Het perceel is 237 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Rijpelberg-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Twentehof 19 en wat betekent dat?

Twentehof 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Twentehof 19?

Twentehof 19 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 98 m².

Hoe is de woningmarkt in Rijpelberg-West?

De wijk Rijpelberg-West in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijpelberg-West?

Vanuit Twentehof 19 in Rijpelberg-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.9 km.