Streetview Rakthof 19 Helmond

Rakthof 19, 5709 EK Helmond

190 m² Bouwjaar 1993 Label A

Rakthof 19 is een appartement in Helmond, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
190 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rakthof 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rakthof 19

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Helmond

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Helmond

3235 Inwoners
1525 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1389 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Rijpelberg-Oost
70% Koopwoningen
5.498 Inwoners per km²

Locatie van Rakthof 19

Vergelijkbare woningen in Helmond

Veelgestelde vragen over Rakthof 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Rakthof 19?

De gemiddelde woningwaarde in Rijpelberg-Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €1.368 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rakthof 19 zich tot de wijk Rijpelberg-Oost?

Rakthof 19 is een appartement van 190 m² in de wijk Rijpelberg-Oost. De buurt telt 1.389 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.498 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rakthof 19?

Rakthof 19 is een appartement in Rijpelberg-Oost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rakthof 19 vergeleken met de buurt?

Rakthof 19 heeft 190 m² woonoppervlakte. In Rijpelberg-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rakthof 19 en wat betekent dat?

Rakthof 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rijpelberg-Oost?

De wijk Rijpelberg-Oost in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijpelberg-Oost?

Vanuit Rakthof 19 in Rijpelberg-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijpelberg-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rakthof 19: ziekenhuis op 5.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.