Streetview Jan Visserhof 12 Helmond

Jan Visserhof 12, 5709 EA Helmond

148 m² Bouwjaar 1985 Label B

Jan Visserhof 12 is een woonhuis in Helmond, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en een perceel van 270 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
270 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jan Visserhof 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Visserhof 12

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Helmond

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Helmond

3235 Inwoners
1525 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1389 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Rijpelberg-Oost
70% Koopwoningen
5.498 Inwoners per km²

Locatie van Jan Visserhof 12

Vergelijkbare woningen in Helmond

Veelgestelde vragen over Jan Visserhof 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Visserhof 12?

De gemiddelde woningwaarde in Rijpelberg-Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €1.757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Visserhof 12 zich tot de wijk Rijpelberg-Oost?

Jan Visserhof 12 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Rijpelberg-Oost. De buurt telt 1.389 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.498 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Visserhof 12?

Jan Visserhof 12 is een woonhuis in Rijpelberg-Oost, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan Visserhof 12 vergeleken met de buurt?

Jan Visserhof 12 heeft 148 m² woonoppervlakte. Het perceel is 270 m². In Rijpelberg-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Visserhof 12 en wat betekent dat?

Jan Visserhof 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rijpelberg-Oost?

De wijk Rijpelberg-Oost in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijpelberg-Oost?

Vanuit Jan Visserhof 12 in Rijpelberg-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijpelberg-Oost?