Tussenwoning Kempenhof 100 Helmond

Kempenhof 100, 5709 BW Helmond

111 m² Bouwjaar 1985 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Kempenhof 100 is een tussenwoning in Helmond, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 181 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
181 m²
Inhoud
409 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kempenhof 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kempenhof 100

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
122.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.75 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Helmond

4855 Inwoners
2150 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2074 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Rijpelberg-West
67% Koopwoningen
5.607 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kempenhof 100

Vergelijkbare woningen in Helmond

Veelgestelde vragen over Kempenhof 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Kempenhof 100?

De prijsindicatie voor Kempenhof 100 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijpelberg-West is €262.000. Dat komt neer op circa €2.360 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kempenhof 100 zich tot de wijk Rijpelberg-West?

Kempenhof 100 is een tussenwoning van 111 m² in de wijk Rijpelberg-West. De buurt telt 2.074 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.607 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kempenhof 100?

Kempenhof 100 is een tussenwoning in Rijpelberg-West, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kempenhof 100 vergeleken met de buurt?

Kempenhof 100 heeft 111 m² woonoppervlakte en 409 m³ inhoud. Het perceel is 181 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Rijpelberg-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kempenhof 100 en wat betekent dat?

Kempenhof 100 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kempenhof 100?

Kempenhof 100 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Rijpelberg-West?

De wijk Rijpelberg-West in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijpelberg-West?

Vanuit Kempenhof 100 in Rijpelberg-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.9 km.