Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 575 m²
Deurneseweg 1 B is een woonhuis in Helmond, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en een perceel van 575 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €167.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Deurneseweg 1 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
4.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Brouwhorst is €167.000. Dat komt neer op circa €1.265 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDeurneseweg 1 B is een woonhuis van 132 m² in de wijk Brouwhorst. De buurt telt 155 woningen. Daarvan is 1% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 492 inwoners per km².
Deurneseweg 1 B is een woonhuis in Brouwhorst, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Deurneseweg 1 B heeft 132 m² woonoppervlakte. Het perceel is 575 m². In Brouwhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €167.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Brouwhorst in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €167.000, 1% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Deurneseweg 1 B in Brouwhorst bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Deurneseweg 1 B: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Brouwhorst: restaurant (1.5 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Deurneseweg 1 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Brouwhorst. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.