Streetview Kanaalweg Oostzijde 180 Hellevoetsluis

Kanaalweg Oostzijde 180, 3224 AD Hellevoetsluis

166 m² Bouwjaar 1910 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Kanaalweg Oostzijde 180 is een woonhuis in Hellevoetsluis, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 605 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €649.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
605 m²
Inhoud
615 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Kanaalweg Oostzijde 180

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kanaalweg Oostzijde 180

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hellevoetsluis

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

27 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Hellevoetsluis

485 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
183 Woningvoorraad
€649.000 Gem. woningwaarde Buitengebied
93% Koopwoningen
29 Inwoners per km²

Locatie van Kanaalweg Oostzijde 180

Vergelijkbare woningen in Hellevoetsluis

Veelgestelde vragen over Kanaalweg Oostzijde 180

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanaalweg Oostzijde 180?

De prijsindicatie voor Kanaalweg Oostzijde 180 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied is €649.000. Dat komt neer op circa €3.910 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanaalweg Oostzijde 180 zich tot de wijk Buitengebied?

Kanaalweg Oostzijde 180 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Buitengebied. De buurt telt 183 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 29 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanaalweg Oostzijde 180?

Kanaalweg Oostzijde 180 is een woonhuis in Buitengebied, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kanaalweg Oostzijde 180 vergeleken met de buurt?

Kanaalweg Oostzijde 180 heeft 166 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Het perceel is 605 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €649.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kanaalweg Oostzijde 180 en wat betekent dat?

Kanaalweg Oostzijde 180 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-09-20. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kanaalweg Oostzijde 180?

Kanaalweg Oostzijde 180 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied?

De wijk Buitengebied in Hellevoetsluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €649.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied?