Streetview Oude Zanddijk 2 A Heinkenszand

Oude Zanddijk 2 A, 4451 NV Heinkenszand

1420 m² Bouwjaar 2000

Oude Zanddijk 2 A is een woning in Heinkenszand, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 1420 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
1420 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oude Zanddijk 2 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heinkenszand

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Heinkenszand

480 Inwoners
205 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
155 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Heinkenszand
94% Koopwoningen
47 Inwoners per km²

Locatie van Oude Zanddijk 2 A

Vergelijkbare woningen in Heinkenszand

Veelgestelde vragen over Oude Zanddijk 2 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Zanddijk 2 A?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Heinkenszand is €437.000. Dat komt neer op circa €308 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Zanddijk 2 A zich tot de wijk Buitengebied Heinkenszand?

Oude Zanddijk 2 A is een woning van 1420 m² in de wijk Buitengebied Heinkenszand. De buurt telt 155 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 47 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Zanddijk 2 A?

Oude Zanddijk 2 A is een woning in Buitengebied Heinkenszand, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oude Zanddijk 2 A vergeleken met de buurt?

Oude Zanddijk 2 A heeft 1420 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Heinkenszand ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Heinkenszand?

De wijk Buitengebied Heinkenszand in Heinkenszand (Zeeland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Heinkenszand?

Vanuit Oude Zanddijk 2 A in Buitengebied Heinkenszand bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Heinkenszand?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Zanddijk 2 A: ziekenhuis op 9.5 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 8.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Heinkenszand?

Recreatie nabij Buitengebied Heinkenszand: restaurant (1.4 km), cafe (3.8 km).