Vrijstaande woning Oude Zanddijk 12 Heinkenszand

Oude Zanddijk 12, 4451 NV Heinkenszand

93 m² Bouwjaar 1905 4 kamers 1 slaapkamers Label G

Oude Zanddijk 12 is een vrijstaande woning in Heinkenszand, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 2720 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
2720 m²
Inhoud
263 m³
Kamers
4
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, outside_built_up_area, rural, open_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Oude Zanddijk 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Zanddijk 12

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
334.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
664.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
124.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heinkenszand

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Heinkenszand

480 Inwoners
205 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
155 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Heinkenszand
94% Koopwoningen
47 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Zanddijk 12

Vergelijkbare woningen in Heinkenszand

Veelgestelde vragen over Oude Zanddijk 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Zanddijk 12?

De prijsindicatie voor Oude Zanddijk 12 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Heinkenszand is €437.000. Dat komt neer op circa €4.699 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Zanddijk 12 zich tot de wijk Buitengebied Heinkenszand?

Oude Zanddijk 12 is een vrijstaande woning van 93 m² in de wijk Buitengebied Heinkenszand. De buurt telt 155 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 47 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Zanddijk 12?

Oude Zanddijk 12 is een vrijstaande woning in Buitengebied Heinkenszand, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Zanddijk 12 vergeleken met de buurt?

Oude Zanddijk 12 heeft 93 m² woonoppervlakte en 263 m³ inhoud. Het perceel is 2720 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Buitengebied Heinkenszand ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Zanddijk 12 en wat betekent dat?

Oude Zanddijk 12 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-06-19. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 124.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Zanddijk 12?

Oude Zanddijk 12 heeft 4 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Heinkenszand?

De wijk Buitengebied Heinkenszand in Heinkenszand (Zeeland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.