Vrijstaande woning Oudekamerseweg 12 Heinkenszand

Oudekamerseweg 12, 4451 NC Heinkenszand

144 m² Bouwjaar 1910 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Oudekamerseweg 12 is een vrijstaande woning in Heinkenszand, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 2355 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
2355 m²
Inhoud
757 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Oudekamerseweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudekamerseweg 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
159.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.6%
CO₂-emissie
34.81 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Heinkenszand

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Heinkenszand

480 Inwoners
205 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
155 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Heinkenszand
94% Koopwoningen
47 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oudekamerseweg 12

Vergelijkbare woningen in Heinkenszand

Veelgestelde vragen over Oudekamerseweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudekamerseweg 12?

De prijsindicatie voor Oudekamerseweg 12 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Heinkenszand is €437.000. Dat komt neer op circa €3.035 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudekamerseweg 12 zich tot de wijk Buitengebied Heinkenszand?

Oudekamerseweg 12 is een vrijstaande woning van 144 m² in de wijk Buitengebied Heinkenszand. De buurt telt 155 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 47 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudekamerseweg 12?

Oudekamerseweg 12 is een vrijstaande woning in Buitengebied Heinkenszand, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oudekamerseweg 12 vergeleken met de buurt?

Oudekamerseweg 12 heeft 144 m² woonoppervlakte en 757 m³ inhoud. Het perceel is 2355 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Buitengebied Heinkenszand ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudekamerseweg 12 en wat betekent dat?

Oudekamerseweg 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oudekamerseweg 12?

Oudekamerseweg 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Heinkenszand?

De wijk Buitengebied Heinkenszand in Heinkenszand (Zeeland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Heinkenszand?