Streetview Zwanestraat 52 Heinkenszand

Zwanestraat 52, 4451 DW Heinkenszand

85 m² Bouwjaar 1986 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Zwanestraat 52 is een woonhuis in Heinkenszand, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 164 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
309 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Zwanestraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwanestraat 52

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
137.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heinkenszand

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Heinkenszand

5075 Inwoners
2235 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2296 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Kern Heinkenszand
70% Koopwoningen
2.650 Inwoners per km²

Locatie van Zwanestraat 52

Vergelijkbare woningen in Heinkenszand

Veelgestelde vragen over Zwanestraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwanestraat 52?

De prijsindicatie voor Zwanestraat 52 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Heinkenszand is €312.000. Dat komt neer op circa €3.671 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwanestraat 52 zich tot de wijk Kern Heinkenszand?

Zwanestraat 52 is een woonhuis van 85 m² in de wijk Kern Heinkenszand. De buurt telt 2.296 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.650 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwanestraat 52?

Zwanestraat 52 is een woonhuis in Kern Heinkenszand, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zwanestraat 52 vergeleken met de buurt?

Zwanestraat 52 heeft 85 m² woonoppervlakte en 309 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kern Heinkenszand ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwanestraat 52 en wat betekent dat?

Zwanestraat 52 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-04-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwanestraat 52?

Zwanestraat 52 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Heinkenszand?

De wijk Kern Heinkenszand in Heinkenszand (Zeeland) kenmerkt zich door 5.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Heinkenszand?

Vanuit Zwanestraat 52 in Kern Heinkenszand bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.