Streetview Julianastraat 21 Heinkenszand

Julianastraat 21, 4451 BS Heinkenszand

183 m² Bouwjaar 1961

Julianastraat 21 is een woonhuis in Heinkenszand, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 401 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
401 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Julianastraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heinkenszand

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Heinkenszand

5075 Inwoners
2235 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2296 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Kern Heinkenszand
70% Koopwoningen
2.650 Inwoners per km²

Locatie van Julianastraat 21

Vergelijkbare woningen in Heinkenszand

Veelgestelde vragen over Julianastraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianastraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Heinkenszand is €312.000. Dat komt neer op circa €1.705 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianastraat 21 zich tot de wijk Kern Heinkenszand?

Julianastraat 21 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Kern Heinkenszand. De buurt telt 2.296 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.650 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianastraat 21?

Julianastraat 21 is een woonhuis in Kern Heinkenszand, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Julianastraat 21 vergeleken met de buurt?

Julianastraat 21 heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 401 m². In Kern Heinkenszand ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kern Heinkenszand?

De wijk Kern Heinkenszand in Heinkenszand (Zeeland) kenmerkt zich door 5.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Heinkenszand?

Vanuit Julianastraat 21 in Kern Heinkenszand bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Heinkenszand?

Zorg en onderwijs in de buurt van Julianastraat 21: ziekenhuis op 8.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 7.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Heinkenszand?

Recreatie nabij Kern Heinkenszand: restaurant (0.7 km), cafe (4.5 km).