Vrijstaande woning De Nieuwe Plantagie 10 Heiloo

De Nieuwe Plantagie 10, 1851 EA Heiloo

214 m² Bouwjaar 1968 8 kamers 4 slaapkamers Label A

De Nieuwe Plantagie 10 is een vrijstaande woning in Heiloo, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m², een perceel van 774 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
774 m²
Inhoud
1036 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.230.000 tot €1.480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor De Nieuwe Plantagie 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Nieuwe Plantagie 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
148.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.9%
CO₂-emissie
26.65 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heiloo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Heiloo

2405 Inwoners
1000 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1108 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Plan Oost
75% Koopwoningen
3.084 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Nieuwe Plantagie 10

Vergelijkbare woningen in Heiloo

Veelgestelde vragen over De Nieuwe Plantagie 10

Wat is de geschatte woningwaarde van De Nieuwe Plantagie 10?

De prijsindicatie voor De Nieuwe Plantagie 10 ligt rond €1.230.000 tot €1.480.000. De gemiddelde woningwaarde in Plan Oost is €495.000. Dat komt neer op circa €2.313 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Nieuwe Plantagie 10 zich tot de wijk Plan Oost?

De Nieuwe Plantagie 10 is een vrijstaande woning van 214 m² in de wijk Plan Oost. De buurt telt 1.108 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.084 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Nieuwe Plantagie 10?

De Nieuwe Plantagie 10 is een vrijstaande woning in Plan Oost, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Nieuwe Plantagie 10 vergeleken met de buurt?

De Nieuwe Plantagie 10 heeft 214 m² woonoppervlakte en 1036 m³ inhoud. Het perceel is 774 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Plan Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Nieuwe Plantagie 10 en wat betekent dat?

De Nieuwe Plantagie 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Nieuwe Plantagie 10?

De Nieuwe Plantagie 10 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Plan Oost?

De wijk Plan Oost in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plan Oost?

Vanuit De Nieuwe Plantagie 10 in Plan Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.